"Po celý rok v pohodě a s radostí,
prostě jako doma"

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Aktuality > Novopacký slavíček 2024

Novopacký slavíček 2024Datum konání:
10.4.2024

Dne 10. dubna proběhla pěvecká soutěž Novopacký slavíček na Gymnáziu a SOŠ pedagogické v Nové Pace. Naši školku jely reprezentovat 3 holčičky - Anička, Nikolka a Anetka za doprovodu paní učitelky Militké. Děti měly zazpívat jednu lidovou a jednu umělou píseň. Jako první z naší školky zpívala Anetka písničky - Holka modrooká a Masožravá kytka. Jako další zpívala Nikolka písně - Pod naším okýnkem a Berušky. Celou kategorii uzavřela svým zpěvem Anička, která zpívala písničky - Pekla vdolky a Pampelišky. 

Holčičkám se pěvecké výkony velmi vydařily a následně byly dle toho i oceněny. Všechny tři holčičky získaly Zlaté pásmo a pochvalu od paní porotkyně za krásnou artikulaci při zpěvu. 

Pořadatelům soutěže moc děkujeme a budeme se těšit na další rok. 

Anička
Anička
Anetka
Anetka
Nikolka
Nikolka
Diplom - Anička
Diplom Nikolka
Diplom Anetka